Korektivní
dermatologie

Logo Bodyestet

Mezoterapie

Při mezoterapii dochází k omlazení a rehydrataci kůže tváře, brady, krku, dekoltu a rukou. Injekční aplikací kyseliny hyaluronové do střední vrstvy kůže tzv. mezodermu jsou nastartovány pochody regenerace, hydratace a rejuvenace kůže. Stárnutí nelze zastavit, ale lze jej zpomalit a omezit jeho nejvýraznější zevní projevy.

Doporučuje se absolvovat tři sezení a to v intervalu jednoho měsíce od prvního ošetření druhé sezení a poslední přibližně za tři měsíce od druhého zákroku. Pokožka je omlazená ještě asi jeden rok, pak je vhodné mezoterapii opakovat.

Výhody mezoterapie

  1. Bezesporu je největší výhodou okamžitý efekt. Odcházíte z ošetření s jasnější pletí, vyplněným prostorem po vráskách na rukou či dekoltu. Jste viditelně omlazená.
  2. Ošetření je bezbolestné, neinvazivní.
  3. Není nutná hospitalizace a do zaměstnání se můžete vrátit ihned po ošetření.

Na Body klinice plastické chirurgie využíváme při mezoterapii:

 

Juvéderm®

Spojuje kyseliny hyaluronovou se znecitlivující složkou Lidokainem. Je určen pro použití do povrchové, střední nebo hluboké vrstvy kůže. Efekt je patrný ihned po ošetření a trvá 6 až 12 měsíců. Poté je vhodné ošetření opakovat.

Mezoterapie: váš zákrok

Mezoterapie je ambulantní nebolestivý zákrok. U citlivějších klientů je možno použít znecitlivující krém Emla. Po asi půl hodině lékař injekčně na určenou vydezinfikovanou plochu aplikuje  kyselinu hyaluronovou. Vlastní ošetření zabere dle rozsahu ošetřované plochy 10 –20 minut.

Mezoterapie: po zákroku

Bezprostředně po zákroku a následujících několik dnů je nutné se vyvarovat slunění i pobytu v soláriu. Je nutné používat krémy s vysokým ochranným faktorem (nejméně 30, lépe 50). Kontrola je podle domluvy  za 14 dnů až 3 týdny.

Mezoterapie: možná rizika

Mohou se objevit modřinky, případně otok ošetřené oblasti. Vše, ale mizí v krátké době po ošetření.

nahoru

Zeptejte se odborníků
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.* povinné údaje


Poslední dotazy

02. 04. 2014 |

Kdy je vhodná mezoterapie

Zaujala mne metoda mezoterapie, chtěla bych se zeptat zda je tento zákrok vhodný pro vyhlazení nosoretních rýh a zpevnění kontur obličeje ( v oblasti brady a povislé spodní partie obličeje).

Vždy je nutná osobní konzultace, při které se posoudí stav kůže. Záleží na hloubce a typu vrásek i stávající pevnosti pleti. Mezoterapie je ošetření vhodné ke zvýšení hydratace kůže a lehkého zpevnění, kdy se nezasíťovaná kyselina hyaluronová injekčně aplikuje do pleti. Pleť je lépe hydratovaná a získá pružnost. Ideální je podstoupit ošetření před létem či po letní sezoně.

28. 03. 2014 |

Efekt frakčního laseru

Jak dlouho vydrží efekt ošetření frakčním laserem? Pokud bych po vyprchání účinku nechtěla v ošetření pokračovat, jak bude pleť vypadat? Když podstoupím zákrok v dubnu, mohu se v létě opalovat bez omezení?

Efekt zákroku je individuální (přibližně v rozmezí cca ). Zákrok funguje tak, že laserový paprsek působí v hloubce dermis, kdy aktivuje novotvorbu kolagenních vláken, tím dochází k hydrataci pleti, pleť se omladí a stárne od mladšího bodu. Po ošetření laserem je nutné pleť chránit před působením slunečních paprsků minimálně po dobu 6 měsíců. Ideálním obdobím pro frakční laser je období podzim nebo zima.

18. 05. 2012 | Petras

Injekční lipolýza a těhotenství

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když bych chtěla injekční lipolýzi do břicha, nebudu mít potom nějaké problémy s otěhotněním? Děkuji.

Dobrý den, na zmenšení množství tuku na břiše doporučuji jednoznačně liposukci. Injekční lipolýza je vhodná na malá množství - např. podbradek. Problémy s otěhotněním v žádném případě po injekční lipolýze nejsou. Za Body kliniku dr. Zimovčáková

Více dotazů