MUDr. Pavel Holuša
MUDr. Ivo Menšík
MUDr. Hana Zimovčáková
MUDr. Zdeněk Herzan

 

Dokážeme uskutečnit
Vaše sny

Logo Bodyestet

Poděkování klientů

Milá paní doktorko Jakubíková,

je to už hodně let, kdy jsem se s Vámi poprvé na Vaší klinice setkala. Od té doby chodím za Vámi pravidelně. Rozmanité drobné zásahy v oblasti korektivní dermatologie, které u Vás podstupuji, mi pomáhají zpomalit známky času vepisujícího se do tváře a cítit se tak díky Vám stále dobře. Vaše empatie, smysl pro detail, perfektní profesionální výkon a citlivý přístup jsou hodnoty, které vysoce oceňuji a kterých si velmi vážím.

Chtěla bych Vám tedy touto cestou za všechnu Vaši péči během uplynulých let poděkovat. Doufám, že se budu moci s Vámi na Vaší klinice setkávat i nadále. Patříte k okruhu těch, k nimž mám důvěru a jejichž názoru věřím.

Přeji Vám i nadále hodně úspěchů ve Vaší práci a spoustu dalších spokojených klientů. Stejně tak děkuji i všem milým, usměvavým a vstřícným děvčatům na recepci.

Se srdečným pozdravem a přáním všeho dobrého

Yvona


Milá paní doktorko Zimovčáková,

musím Vám napsat, protože mám velkou radost z výsledku a nemůžu věřit, že po 6ti dnech po operaci prsou se všechno tak krásně hojí. Když jsem včera sundala obvazy, byla jsem fakt překvapená, jak se Vám to povedlo. Jste úžasná, nejlepší, nejšikovnější! (I podle mého manžela, který taky nemůže uvěřit:-) Moc Vám a celému Vašemu skvělému týmu znovu děkuji! Všichni jste byli super a cítila jsem se na klinice moc dobře.

Moc všechny zdravím!

Silvie, Česká republika


Vážený pane doktore Menšíku,

před šesti týdny jsem u Vás podstoupila augmentaci prsou. Mé nadšení a spokojenost nelze ani vyjádřit slovy. Vaše zlaté ruce odvedly naprosto dokonalou práci a já jsem šťastná, že mám krásná plná prsa po kterých jsem tak dlouho toužila. Samozřejmě nemohu zapomenout i na skvělý tým sestřiček, doktorů a za velmi milé a vstřícné jednání i děvčat na recepci.

ZM, Česká republika


Vážený pane Doktore Holušo,

byla jsem u Vás včera na konečné kontrole po operaci zmenšení a modelace prsou. Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za to, co jste pro mě udělal, jsem opravdu ráda, že jsem tento zákrok podstoupila. Chtěla bych Vám popřát mnoho dalších pracovních úspěchů a hlavně hodně spokojených žen.

I.S., Česká republika

(dopis jsme zkrátili, jeho kompletní znění je na klinice)


Vážený pane doktore Holušo,

chci Vám a Vašemu personálu touto cestou ještě jednou poděkovat, jak jste se o mě v den mé operace i po ní dobře starali. Musím všechny Vaše spolupracovníky včetne pana Dr.V. Matušky pochválit za jejich výkon a ochotu. Vaši zaměstnanci i Vy sám máte pro pacienta vždy úsměv na tváři. Přeji Vám nadále spoustu spokojených pacientů!

M.P., Rakousko

(dopis jsme zkrátili, jeho kompletní znění je na klinice)


Milý pane doktore Herzane,

chtěla jsem Vám moc poděkovat, jak jste se postaral o moji mamku. Musím řict, že jste ji udělal moc krásnou a o 10 let mladší!

A., Holandsko

(dopis jsme zkrátili, jeho kompletní znění je na klinice)


Milá paní doktorko Zimovčáková,

Byla jsem u Vás na odstranění jizev po akné. Než jsem Vás navštívila vyzkoušela jsem všechno možné a nic nezabralo dlouhých deset let! Až nyní jsem se rozhodla zkusit frakční laser a jsem výsledkem příjemně překvapená. Jsem moc ráda, že jsem to zkusila a že jsem byla zrovna u Vás. Jste moc milá, příjemná lékařka, která se dovede do pacienta vcítit a pomoci mu. Mohu Vás jen doporučit!

Petra, Brno

(dopis jsme zkrátili, jeho kompletní znění je na klinice)


Vážení,

pro operaci modelace prsou jsem se rozhodovala delší dobu a teď vím, že to bylo nejlepší správné rozhodnutí v mém životě, se kterým jsem neměla váhat tak dlouho!...

Strach z operace a jejího výsledku vůbec nebyl na místě! Časy, kdy jsem se styděla sama před sebou i ve sprše jsou naštěstí už jen minulostí! Jako bych začala žít nový život. Jsem z výsledku operace nadšená, sebevědomá, spokojená. Vašim prostřednictvím se mi opravdu splnil můj sen... A jistě si k vám v budoucnu ještě nějaký přijdu splnit.:-) .

Zároveň bych chtěla  touto cestou poděkovat všem lékařům i sestřičkám za velice příjemný  pobyt na vaší klinice. Byli všichni úžasní!

Vaše vděčná pacientka M. J., Brno


Opět plná a pevná prsa? Nádherná představa, co si ale budeme namlouvat, dvě děti a pár let navíc udělaly své, zázračné tabletky a čaje nepomáhají a podprsenky připomínají vycpané krunýře. Dost dlouho jsem byla proti podobným zákrokům, zbytečné řezání a narkóza, pořád jsem si říkala „buď ráda, že jsi zdravá". Ale pěkná prsa mě lákala a pro operaci jsem se rozhodla. Od té chvíle obavy zmizely a já se upnula k výsledku a dá se říct, že jsem se těšila. Doporučuji! Výsledek je super a je málo věcí, které vám dělají radost pořád a tato zaručeně bude. Díky doktoři:-)

Leona, Brno


Před časem jsem u Vás byla na operaci nosu. Byla to má první plastická operace v životě a tak jsem se docela bála. Avšak od první minuty na klinice se mé obavy postupně rozptylovaly. Přístup Vašich sestřiček, pana doktora anesteziologa i Vás byl naprosto úžasný, velmi lidský. Příjemným překvapením navíc bylo, že mě nos po operaci ani v následné dny vůbec nebolel! Díky novému nosíku vypadám lépe a přitom je změna provedená tak decentně, že nemusím každému vysvětlovat, kde je můj starý frňák:-)

R., Brno