MUDr. Pavel Holuša
MUDr. Ivo Menšík
MUDr. Hana Zimovčáková
MUDr. Zdeněk Herzan

 

Dokážeme uskutečnit
Vaše sny

Logo Bodyestet
www.super.cz, 08. 09. 2008

Miss Pavelková už má silikony!

Finalistka Miss ČR Romana Pavelková (24) má od minulého úterý o dvě čísla zvětšená prsa. Super.cz ji jako jediný navštívil přímo na pokoji brněnské estetické kliniky, kde jí zákrok provedli.

"Jsem dva dny po operaci a bolí to. Kdyby mi nedávali léky proti bolesti, asi bych zešílela. Nejhorší bylo, když jsem se poprvé posadila a posléze vstala. Bolestí mi vytryskly slzy. Ale nelituji, jsem opravdu šťastná, že jsem si je nechala udělat," svěřila se Super.cz modelka. "Kvůli drenům, které mi z prsou odvádějí nečistoty, se nemohu sprchovat. Vyndají mi je těsně před odchodem domů," dodává Romana, která si v soukromé nemocnici Bodyclinic poležela tři dny.

"Pokud pacientka nemá žádné obtíže, jde vždy po třech dnech domů. Musím prozradit, že slečna Pavelková je velmi vzorná a statečná pacientka a díky tomu nemá žádné větší problémy. Teď je důležité, aby minimálně tři týdny nosila zpevňující podprsenku. První týden by měla jen ležet a nezvedat nic těžkého, aby se implantáty nikam neposunuly," řekl Super.cz MUDr. Pavel Holuša, který Romaně zákrok trvající hodinu provedl.

"Po dohodě s panem doktorem jsme vybrali třísetmililitrový implantát kapkového tvaru, který mi prsa zvětšil na menší trojky," prozrazuje blondýnka.

Pavelková má implantát umístěný pod prsním svalem. "Už se nemohu dočkat, až vyrazím bez podprsenky. Konečně mám pořádný prsa a ne lentilky," směje se Romana.

Doktor Holuša je mezi ženami velmi vyhledávaným, protože prý dělá nejkrásnější ňadra. Z jeho dílny pocházejí třeba bujné hrudníky Kateřiny Průšové nebo Diany Kobzanové.

Více o Romanině operaci a dalších silikonových kráskách se dozvíte ve středu 10. září v magazínu Top Star na Primě.

Článek byl zkrácen.