MUDr. Pavel Holuša
MUDr. Ivo Menšík
MUDr. Hana Zimovčáková
MUDr. Zdeněk Herzan

 

Dokážeme uskutečnit
Vaše sny

Logo Bodyestet
www.bleskove.cz, 02. 09. 2008

Modelka Pavelková si nechává dělat trojky.

Nikdy jsem nebyla spokojená se svým poprsím, protože mám malé dvojky. Konečně si letos splním sen a budu ženská," prozradila modelka.

Proč plastická operace?
Už od mládí si myslím, že nemám dost bujné poprsí, a tak jsem to řešila antikoncepcí. Můj důvod je, že mám komplex a chci mít v životě nějaká prsa. Proto jsem se rozhodla.

A jak velké?
Chci mít zlatou střední cestu, tak menší trojky. Jsem drobná a štíhlá, tak nechci, aby to vypadalo moc vulgárně.

Myslíš si, že ti to pomůže k získání více zakázek?
Nedělám to zase tak pro práci, ale opravdu pro své vlastní sebevědomí. Ale když to nepřeženu s velikostí, tak asi ano. Ale sama už mám zakázek na prádlo a plavky hodně, ale nebude to jistě na škodu.

Nebojíš se?
Strach mám a někdy až takový, že přemýšlím o zrušení operace. Ale představa toho, že budu mít konečně nějaká prsa, je zase silnější a najednou ten strach zmizí.

Nebojíš se nějakých komplikací? Ženy s implantáty mají pak větší pravděpodobnost mít rakovinu, protože bulku nenahmatají.
Toho se hodně bojím, protože tento problém v rodině mám. Chodím pravidelně k doktorce už z tohoto důvodu. Já budu mít implantát pod svalem a tam ten problém není.

Co zklamání z výsledku?  Třeba, že si měla jiné představy?
Já už jsem okoukla konkurenci a dokonce jsem si i šáhla, abych věděla jaké to je na omak. Vždycky byly holky hodně spokojené, tak já doufám, že se to povede i u mě. Já jsem si po velkých úvahách a konzultacích nakonec vybrala pana MUDr. Pavla Holušu z Body kliniky plastické chirurgie v Brně. Myslím si, že je to velký odborník a vkládám do něj veškerou důvěru. Byla u něj například Katka Průšová, Diana Kobzanová nebo Klára Medková.

Setkala si se někdy s nepovedenou operací?
Ano setkala, ale většinou to bylo jen lehce nepovedené. Myslím tím, že měly bradavky moc nahoře nebo zase moc dole.

Kolik tě taková operace bude stát?
Běžně to stojí kolem devadesáti tisíc, záleží na tom, co si kdo nechá dělat. Já budu platit šedesát jedna tisíc.

A jak budou tvá prsa vlastně vypadat?
Budu mít kulaté implantáty, které budou zavedené pod svalem a vytvoří kapkovitý tvar poprsí.

Přemýšlela jsi ještě o další plastické operaci?
Abych řekla pravdu, asi bych na sobě ráda změnila spoustu věcí, jako převážná většina žen. Asi bych si nechala zvětšit rty nebo přelámat nohy a nechat si je zdelšit, ale to dělají jen v Japonsku, to ale prý brutálně bolí. To je vtip, raději už na žádnou asi nepůjdu.

Jak dlouho potrvá rekonvalescence po operaci?
No, když jsem řekla panu doktorovi, že tři dny po operaci mám odjet do Německa na přehlídku, tak mě málem přizabil. Další práci jsem měla mít týden po zákroku, ale tu jsem také musela na jeho popud zrušit. Jsem podle něj beznadějný případ. Takže asi tak čtrnáct dní, budu brát také antibiotika. Ale třeba nákupy dělat nemůžu dlouho.

Kompletní rozhovor najdete zde.