MUDr. Pavel Holuša
MUDr. Ivo Menšík
MUDr. Hana Zimovčáková
MUDr. Zdeněk Herzan

 

Dokážeme uskutečnit
Vaše sny

Logo Bodyestet

Online poradna

Správná volba lékaře a kliniky je základem pro Vaši spokojenost s provedeným výkonem. Pokud jste se rozhodli pro Body kliniku plastické chirurgie v Brně, dostáváte vysokou odbornost lékařů podloženou bezmála 25-ti lety zkušeností v oboru plastické chirurgie.

Zeptejte se odborníkůSouhlasím se zasíláním obchodních sdělení.* povinné údaje


Filtrovat

Poslední dotazy

18. 05. 2012 | Petras

Injekční lipolýza a těhotenství

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když bych chtěla injekční lipolýzi do břicha, nebudu mít potom nějaké problémy s otěhotněním? Děkuji.

Dobrý den, na zmenšení množství tuku na břiše doporučuji jednoznačně liposukci. Injekční lipolýza je vhodná na malá množství - např. podbradek. Problémy s otěhotněním v žádném případě po injekční lipolýze nejsou. Za Body kliniku dr. Zimovčáková

18. 05. 2012 | Pompo

Zvětšení prsou a cvičení

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat - když si nechám zvětšit prsa, kdy mohu začít chodit do fitness centra? Děkuji.

Dobrý den, po dvou měsících lze již posilovat, cvičit, sportovat apod. Tato doba je však individuální. Tým Body kliniky

10. 05. 2012 |

Jak probíhá platba operace?

Jak probíhá platba operace?

Po konzultaci zaplatíte na recepci zálohu, pouze však, pokud jste si již zablokovala pevný termín operace. Zálohu lze platit v hotovosti nebo platební kartou (kartou lze platit částky do 10.000,-, vyšší částky se platí převodem na účet). Pokud si termín zarezervujete později telefonem, zaplatíte zálohu převodem na náš účet. Výše zálohy je 10.000 KČ, u ambulantních zákroků méně. Doplatek operace se hradí buď 14 dnů před termínem operace převodem na náš účet, jehož číslo obdržíte na recepci/variabilní symbol je Vaše rodné číslo/ anebo v den operace v hotovosti na recepci. Rozhodnutí je zcela na Vás. Doplatek nelze hradit platební kartou, jde většinou o vyšší sumu a často se setkáváme s problémem limitu na platební kartě.

03. 05. 2012 |

Z čeho se skládá konečná cena ambulantního zákroku?

Z čeho se skládá konečná cena ambulantního zákroku?

Konečná přesná cena operace vzejde z konzultace s Vaším plastickým chirurgem. Pokud jde o ambulantní zákrok, pak se cena skládá pouze z ceny výkonu a event. drobností, které potřebujete po operaci (analgetika, krémy a silikonové náplasti na jizvy atd.). V ceně jsou již zahrnuty veškeré potřebné kontroly.

30. 04. 2012 | Petras

Strie

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat - udělaly se mi strie na prsou a chci si nechat zvětšit prsa o jednu velikost. Myslíte, že se mi strie zvětší?

Dobrý den, ve většině případů se strie již nezvětšují. Dr. Zimovčáková

13. 04. 2012 | Jitka

Ultrazvuková kontrola po operaci

Dobrý den, ráda bych se informovala jestli provádíte ultrazvukovou kontrolu prsních implantátů na vaší klinice? Před několika lety jsem u vás podstoupila augmentaci prsou a při kontrolách, které v pravidelných intervalech navštěvuji jsem se s ní nesetkala. Pan doktor prsa pro kontrolu prohmatá a to je vše. Ptám se proto, že klasickému mamografu z velké části silikon stíní, takže nelze vidět celé prso. Myslím si že kontrola ultrazvuku by na vaší klinice měla být ať už za příplatek pacientek nebo v rámci vašeho ošetření. Děkuji.

Dobrý den, ultrazvuk prsou doporučujeme provádět každý rok. Bohužel v našem zdravotnickém zařízení toto neprovádíme...Na vyšetření Vás odešle náš lékař (praktický nebo gynekolog), nebo se můžete objednat na některé soukromé pracoviště i bez doporučení. Kontakt dostanete na naší recepci. Tým Body klinky

12. 04. 2012 |

Z čeho se skládá cena zákroku v narkóze?

Z čeho se skládá cena zákroku v narkóze?

Konečná přesná cena za operaci vzejde z konzultace s Vaším plastickým chirurgem. Skládá se z ceny operačního zákroku, který je u každého individuální, může se lišit obtížností a rozsahem. Např. cena liposukce se odvíjí od množství odebraného tuku, také zmenšení prsou z trojek na dvojky se cenově liší od zmenšení prsou o několik čísel. Výslednou cenu ovlivňuje také délka narkózy, délka pobytu na klinice a předoperační vyšetření (pokud si jej budete chtít nechat zhotovit u nás na klinice v den nástupu na kliniku). U augmentace prsou implantáty je cena určena typem implantátů. Po některých operacích je nutné zakoupit pooperační zdravotní prádlo. Drobností jsou již pooperační prostředky jako analgetika atd. Veškeré potřebné kontroly jsou zahrnuty v ceně operace. Z tohoto výčtu je patrné, že stanovit cenu po telefonu bez konzultace s lékařem je velmi složité a někdy po přesném propočítání při konzultaci může přinést rozčarování. Přesto lze velmi orientačně říci, že např.: - cena zvětšení prsou se pohybuje mezi 68.000 - 75.000 Kč - cena za modelaci mezi 40.000 - 48.000 Kč - cena za zmenšení prsou mezi 42.000 - 48.000 Kč - cena korekce víček mezi 11.000 -13.000 Kč - tumescentní liposukce jednoho místa a obou stran bez hospitalizace od 13.000 Kč a to včetně všeho, co k zákroku náleží.

05. 04. 2012 |

Jsou na Vaší klinice návštěvní hodiny?

Jsou na Vaší klinice návštěvní hodiny?

Návštěvní hodiny jsou každý pracovní den od 17:00-19:00 hodin, výjimečně na základě domluvy i mimo tyto hodiny.

20. 03. 2012 | Lenka

Čekací doba na konzultaci

Dobrý den, můžete mi prosím orientačně říct, jaká je čekací doba na konzultaci u vás, a pak případná operace? A prosím ještě jaká je cena za konzultaci. Děkuji.

Dobrý den, volné konzultační temíny jsou koncem dubna, operace pak cca následně 6 týdnů, dle dohody s lékařem...Cena konzultace 200- 800 Kč, v případě složení zálohy na operační termín je bezplatná. Tým Body kliniky

18. 03. 2012 | Michaela Burešová

Rekonvalescence po operaci

Dobrý den, ráda bych se zeptala - už dlouho uvažuji o zvětšení prsou, ale jsem kadeřnice a pracuji 10 hod. každý den, tak jen jestli by to nevadilo a jak dlouho bych musela být doma po operaci. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, rekonvalescence je u každé pacientky jiná, záleží na fyzické náročnosti povolání, ale počítejte raději tak 2-3 týdny. Tým Body kliniky


Stránka

1 2 3 4