Logo Bodyestet

Typy apartmánů

Apartmán STANDARD

Tento typ apartmánu se nachází ve třetím patře budovy. Pokoj je zařízen nábytkem ze světlého dřeva, dvěma oddělenými lůžky, konferenčním stolkem, vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Součástí pokoje je televize se satelitními programy. Pokoj má přípojku na internet.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a základními hygienickými potřebami. Součástí kuchyňky je základní vybavení, včetně mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice a lednice.

 

Apartmán standardApartmán standardApartmán standard

 

 

Apartmán FAMILY

Tento apartmán se nachází ve třetím podlaží budovy a je vhodný např. pro rodiny s dětmi.

Jde o dva samostatné dvoulůžkové pokoje, vybavené každý vlastním sociálním zařízením, televizorem, telefonem a přípojkou na internet. Kuchyňka vybavená nádobím, mikrovlnou troubou , rychlovarnou konvicí a lednicí se nachází v prostoru mezi oběma pokoji.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a základními hygienickými potřebami.

 

 Apartmán familyApartmán Family

 

Apartmán EXCLUSIVE

Až čtyřlůžkový luxusní pokoj s terasou umístěný v podkrovní části budovy s výhledem na hradní dominantu města – Špilberk.

Pokoj je vybavený manželským lůžkem a rozkládací sedací soupravou s dvojlůžkem a dvěma křesly, nábytkem v hnědém odstínu dřeva, konferenčním stolkem, psacím stolem a televizí se satelitním příjmem. Pokoj má přípojku na internet.

V apartmánu je kuchyňka, její součástí je vybavený kuchyňský kout s elektrickým sporákem, rychlovarnou konvicí a lednicí.

Moderní koupelna se sprchovým koutem, bidetem, umyvadlem, toaletou a základními hygienickými potřebami.

 

 Apartmán ExclusiveApartmán ExclusiveApartmán Exclusive

 

Rezervace ubytování