Korektivní
dermatologie

Logo Bodyestet

Plazma terapie

Moderní metoda anti-aging medicíny, plazma terapie,  umožňuje vyhlazení vrásek a celkové omlazení pleti za použití vlastní krve. Látky obsažené v krvi mají blahodárné účinky na obnovu pleti a zpomalují proces stárnutí pleti. Omlazující efekt v sobě skrývá krevní plazma. Ta je bohatá na růstové  faktory a bílkoviny, které pokožku regenerují  a  startují  v ní procesy  omlazení. Obličej se po ošetření plazma terapií zpevní a projasní, dojde k vyhlazení vrásek a celkovému prozáření pleti s pocitem omlazení o několik let.

Velkou výhodou plazma terapie  je nejen cena, ale také krátká doba ošetření (cca 20 až 30 min - dle rozsahu ošetřované oblasti). Efekt je patrný již po první aplikaci.

 

Jak ošetření probíhá a kdy lze plazma terapii doporučit?

Po odběru malého množství krve se zkumavka s krví odstředí, aby se oddělila krevní plazma.  Plazma se následně aplikuje jemnými vpichy pod vrásky nebo po celé tváři jako při mezoterapii. Lze takto vyhladit vrásky na čele či dekoltu nebo vylepšit vzhled hřbetů rukou. Může pomoci i v procesech regenerace pokožky po různých zákrocích.

 

Výhody plazma terapie

  • Využívá regenerační potenciál vlastního těla
  • Projasní pleť a vyhladí vrásky již po první aplikaci
  • Dlouhodobý efekt
  • Krátká doba ošetření (20-30 minut)
  • Příznivá cena